NAJNOWSZE INFORMACJE PRASOWE

NEWSLETTER

Jesteś dzinnikarzem? Wybierz firmy z których chcesz
dostawać informacje prasową wprost na własną
skrzynke e-mail.
ZAPISZ SIĘ

WYSZUKAJ

II edycja konferencji Test Camp o testowaniu oprogramowania

2018-09-05 10:01:00

Konferencja Test Camp już po raz drugi skupia specjalistów z zakresu testowania oprogramowania z całej Polski. Wydarzenie odbędzie się 21-22 września 2018 roku we Wrocławiu. Udział w konferencji to doskonały sposób na zapoznanie się z najnowszymi trendami w branży, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie testerskich znajomości. Podczas drugiej edycji wydarzenia będziemy rozmawiać m.in. automatyzacji testów, testach bezpieczeństwa, Visual Testing, Security BDD, Root Cause Analysis, testowaniu mikroserwisów oraz wdrożeniu narzędzia Jira.

Oficjalna strona konferencji: http://testcamp.pl/

W tym roku wydarzenie podzielone jest na dwie części. 21 września odbędzie się aż 6 specjalistycznych warsztatów min. z języka SQL, testowania api, testowania eksploracyjnego i narzędzia Protractor. Drugiego dnia (22 września) zaplanowana jest bezpłatna konferencja. Podczas wykładów, prelegenci podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i przedstawią najnowsze trendy z testowania oprogramowania.

Rejestracja na konferencję na stronie: https://testcamp.pl/zapisy-dla-uczestnikow/

Na konferencji spotkamy znanych i lubianych ekspertów z branży. Swoje prelekcje wygłoszą m.in. Łukasz Pietrucha, Jakub Rosiński, Maciej Wyrodek, Rafal Stanczak, Łukasz Romanowicz, Karolina Zmitrowicz, Katarzyna Balcerzak, Zbyszek Moćkun, Andrzej Doliński, Aleksandra Bańdur, Joanna Jeziorska, Piotr Kuljon,Tomasz Konieczny, Bartek Bugajny, Jacek Maciejewski, Monika Sadlok oraz Marcin Sikorski.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz rejestracyjny znajdujący się na oficjalnej stronie konferencji: http://testcamp.pl/. O przyznaniu miejsca na konferencji będzie decydować odpowiedź udzielona w formularzu.

Organizatorem wydarzenia jest wrocławska firma testuj.pl, specjalizująca się w obszarze testowania oprogramowania i szkoleniach dla testerów.

Konferencję wspierają lokalne inicjatywy testerskie: WrotQA, PapryQArz, Trójmiejska Społeczność Testerska, ŁódQA, BiałQA, RzeQA, PtaQA, Mamo Pracuj, WarszawQA, Girls Who Test, Quality Excites, TestWarez, Quality 3D.

Mecenasem konferencji jest SJSI.

Zapraszamy!

WSPÓŁPRACUJEMY z:

Zaufali nam: